Welkom in onze b&b

 

Welkom bij Voorhuis aan de Lek

Fijn dat u er bent. Van harte welkom!
Op deze pagina vindt u praktische informatie om uw verblijf zo comfortabel en prettig mogelijk te maken.

Locatie & verblijf

U verblijft in het Voorhuis aan de Lek, een plek om tot rust te komen en te genieten van de omgeving. Mocht u tijdens uw verblijf vragen hebben, neem dan gerust contact met ons op via 0618139044, als we er zelf zijn kunt u ook even achterom lopen voor een praktische vraag.

Wifi

De wifi-code vindt u op het welkomstkaartje bij de QR-code die naar deze pagina leidt.

TV & keuken

  • Er is een TV aanwezig. Deze kunt u bedienen met de zwarte afstandsbediening. 

  • In de keuken kunt u gebruikmaken van alle aanwezige voorzieningen, zoals het koffieapparaat en de thee.

Houtkachel

In het voorhuis is een houtkachel aanwezig.

  • Gebruik uitsluitend het hout dat door ons is klaargelegd.

  • Aansteken kan met de aanwezige houtblokjes.

  • Wees voorzichtig bij het openen van de deur, vooral wanneer de kachel brandt.

Warm water & verwarming

  • De warmwaterkraan in de keuken werkt automatisch; u hoeft hiervoor niets in te stellen. Pas op, dit water is kokend heet!

  • De verwarming staat automatisch ingesteld en hoeft niet handmatig bediend te worden.

Uitchecken

  • Uitchecken kan op de dag van vertrek vóór 10:30 uur.

  • Uitchecken op zondag is niet mogelijk.

Rust & buren

Wij vragen u vriendelijk om na 23:00 uur op het terras rekening te houden met de buren en het geluidsniveau te beperken.

Zondagsrust & kerkbezoek

U verblijft in een omgeving waar de zondagsrust een belangrijk en breed gedragen gebruik is. Voor veel mensen in deze regio hoort het bezoeken van een kerk op zondag bij het dagelijkse leven. Voor gasten die niet uit deze streek komen, kan dit wellicht wat ongewoon zijn.

Mocht u tijdens uw verblijf een kerk willen bezoeken, dan bent u van harte welkom. In de B&B ligt een lijst met adressen van kerken in de omgeving voor u klaar.

Daarnaast zijn in het voorhuis een King James Version Bijbel en een HSV Bijbel (Herziene Statenvertaling) aanwezig voor wie hierin geïnteresseerd is.


Wij wensen u een prettig en ontspannen verblijf in het Voorhuis aan de Lek.